İletişime geç

  • hello@pixedi.com
  • +90 (535) 595 7534
Kaliteli ve Eğlenceli Hizmet

Animasyon & Modelleme

Görsel kaliteyi yükseltin

Neden Animasyon

Rekabetin arttığı bir dönem de yaşıyoruz. Sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek yegane vazgeçilmez yöntemlerden biri reklamdır. Fakat reklam, doğru planlama yapılmadığında kurumunuzun finansal yapısını ciddi derecede sarsabilir. Dijital dünyada, sosyal medyanın oldukça güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki bu alanda yeteri kadar var mısınız? Müşterilerinizin dikkatini uzun uzadıya metinler, sözler ile çekemezsiniz. Yapılan araştırmalara göre internet kullanıcılarının % 93'ü , 1-2 dakikadan sonra metin okumaktan vazgeçiyor, yoruluyor, dikkati dağılıyor vs. Bu perspektiften yola çıkarak; müşterilerinizin dikkatini (ürün/hizmet) etkili kısa tanıtım videoları ya da 3d animasyon videoları ile çekebilir ve sektörde fark oluşturabilirsiniz.

Animasyon

3d Animasyon büyük bütçeli reklamlar yada filmler yerine daha çok tasarruf yapmayı sağlayan bir yöntemdir.Görsel kalitenizi arttırırken iş yükünü hafiflettirir.

Modelleme

Bazı kurum ve kuruluşların veya kişilerin , işlerinde yada özel olarak modellemeye ihtiyaçları vardır. Modellemeler para ve zaman bakımından iş yükünü hafifletir.

Daha iyi planlama

Uzman ekip ile hedef kitlenize özel en kullanışlı planlama.

Daha iyi modelleme

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, kaliteli görsel içeriği elde etme.

Daha iyi animasyon

Hedeflerinize uygun daha kaliteli içeriğe sahip animasyon.
Pixedi
Muhteşem Tasarım

Görsel efekt

Görsel Efekt; televizyon, sinema, tiyatro gibi alanlarda planlanan hareket ve seslerin doğal kaynakların dışında optik, mekanik, kimyasal veya dijital yöntemlerle gerçekleştirilmesidir. Çoğunlukla bilim kurgu yapımlarda gördüğümüz derin uzay ve uzay gemisi sahneleri buna örnek gösterilebilir. Günümüzde en çok kullanılan Görsel Efekt yöntemi, içinde pek çok alt alanı da barındıran CG (Computer Graphics)'tir. Pixedi ekibi olarak alanında öncü ve deneyimli uzmanlarımızla birlikte Görsel Efekt alanında 3D animasyonlardan ürün modellemeye, digital story board tasarımlarından efekt düzenlemeye kadar pek çok konuda çözüm üretmekteyiz.
Pixedi
Muhteşem Altyapı

Neler Yapıyoruz?

- Görsel Efekt
- 3D Animasyon
- 3D Modelleme
- Grafik Modelleme
- Motion Graphic
- Green Box Çekim & Düzenleme
- Dijital Kompozisyon
- Digital Story Board

Şimdi Bu hizmetten
Faydalanmak İçin En İyi Zaman

Animasyon & Modelleme alanındaki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz ...