İletişime geç

  • hello@pixedi.com
  • +90 (535) 595 7534
Kanalınızı geliştirelim

Pixedi yayıncı özel nedir?

Pixedi yayıncılara özel görsel destek hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti tercih eden yayıncıların, yayın yaptıkları platformdaki logo, icon, arkaplan, intro, outro gibi benzeri görseller Profesyonel Pixedi ekibi tarafından kontrol edilir. Yayın yapan kişinin görsel bütün içeriği düzenlenir. Hizmetin amacı yayıncıyı hedef kitlesine görsel açıdan en iyi şekilde sunmaktır.

Daha iyi Logo

Uzman tasarımcı ekip ile hedef kitlenize hitap eden kanal logosu.

Daha Yayın Tasarımı

İzleiyici kitlesinin ilgisini toplayacak yayın görselleri.

Daha iyi hareketli içerik

Görsel kaliteyi arttırmaya yönelik video içerikler.
Twitch
Pixedi takımı sizinle

Twitch

Pixedi ekibi Twitch alanında ihtiyacınız olan logo, icon, arkaplan, intro, outro gibi benzeri görselleri size özel olarak tasarlar ve yayınlarınız için özel olarak görsel sorunlarınızı çözer.
Facebook Gaming
Pixedi Tasarım Ekibi

Facebook Gaming

Pixedi ekibi Facebook Gaming alanında ihtiyacınız olan logo, icon, arkaplan, intro, outro gibi benzeri görselleri size özel olarak tasarlar ve yayınlarınız için özel olarak görsel sorunlarınızı çözer.
Youtube
Pixedi takımı sizinle

Youtube

Pixedi ekibi Youtube alanında ihtiyacınız olan logo, icon, arkaplan, intro, outro gibi benzeri görselleri size özel olarak tasarlar ve yayınlarınız için özel olarak görsel sorunlarınızı çözer.
Mixer
Pixedi Tasarım Ekibi

Mixer

Pixedi ekibi Mixer alanında ihtiyacınız olan logo, icon, arkaplan, intro, outro gibi benzeri görselleri size özel olarak tasarlar ve yayınlarınız için özel olarak görsel sorunlarınızı çözer.

Hayalini Kurduğunuz Kanala
Pixedi Ekibi İle Ulaşın

Tanıtım videolarımızı izleyerek, daha fazla bilgi edinebilirsiniz.