İletişime geç

  • hello@pixedi.com
  • +90 (535) 595 7534

Grafik Tasarım
En İyisi için...

Kaliteli bir hizmet mi arıyorsunuz? Pixedi ekibi burada !

Stratejinizi ve kimliğinizi belirleme

Kim olduğunuzu ve amaçlarınızı belirliyoruz. Ardından sizlere uygun stratejinizi oluşturuyoruz.

Fark yaratan tasarım

Oluşturduğumuz stratejiye uygun olarak, sizlere yenilikçi ve güzel tasarımlar hazırlıyoruz.

Hedef kitleye görsel olarak ulaşma

Hazırladığımız tasarımları, hayata geçiriyoruz ve hedef kitlenize ulaşıyoruz.

Pixedi İle Tasarım Dünyasını Keşfedin

Pixedi dünya çapındaki bir çok firma ile çalışarak , elde ettiği tecrübe sayesinde büyük bir dijital ajans olmayı başardı. Bu yolculuk sırasında edindiğimiz evrensel tasarım algısı işlerimize yansıdı ve müşterilerimizi dünya standartlarında bir alana taşıdı. Edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübe ile daha büyük hissediyoruz ve hedefi başarı olan yeni müşterilerimizi bekliyoruz.
Neler yapıyoruz ?

Başarıya Ulaşmak İçin
En Mükemmeli İste!

Pixedi ekibi olarak logo, kartvizit, kurumsal kimlik, markanız ile ilgili bütün görsellerinizi, reklam çalışmalarınızı, profesyonel olarak hazırlıyoruz. Sizleri daha iyi bir konuma ulaştırmak adına görsel kalitenizi arttıyoruz.
Pixedi ile çalışın

FARK YARATMAK

Pixedi bir çok farklı alandan profesyonel hizmet veren bir ekibe sahiptir. Stratejik hedeflerinizi belirliyoruz. Ardından hedeflediğiniz noktaya ulaşabileceğimiz adımları oluşturuyoruz. Para, zaman ve emeklerinizi en iyi şekilde kullanıyoruz. Projeniz boyunca ekibinizden biri gibi hareket ediyoruz. Çünkü aynı takımdayız ve hedeflediğimiz başarıya beraber ulaşıyoruz. Herkes bir broşür yapabilir veya birkaç kod satırını bir araya getirebilir.Biz ise daha fazlasını yapıyoruz. Hedef kitleleri düşünerek , ilham veren insanları ve web sitelerini harekete geçiren bir ürün yaratırız. Bu nedenle, optimize edilmiş, gerçekçi bir kullanıcı deneyimi önermeden önce hedeflerinizi incelemek için çok zaman harcıyoruz. Tecrübemiz sizi daha yukarı taşıyacak...
Daha fazla

Hayallerinin ötesine
ulaşmanın en iyi yolu