İletişime geç

  • hello@pixedi.com
  • +90 (535) 595 7534

Film ve Reklam Hizmetleri

Reklam veya tanıtım filmi mi istiyorsunuz?
Pixedi ekibi sizinle !
Son Teknolojiyi Yakalayın

Pixedi Ekibi İle
Başarının Sınırlarını Zorla
Hedeflerine Bizimle Daha Kolay Ulaş

Features
Pixedi dijital

Tanıtım Filmleri

Herhangi bir organizasyonu, şirketi, derneği ve benzeri yapıları görsel ve işitsel materyallerin kullanılarak tanıtılmasını amaçlayan iletişim stratejileridir. Bu bağlamda kurumsal tanıtım filmleri kurumların tarihçelerini, vizyon misyon gibi değerlerini ve stratejik yapılarını anlatabilmeleri açısından önemlidir.Başarılı bir kurumsal tanıtım filmi; görüntü kalitesi, kurgu yapısı, marka kimliğine uygun dil ve akıcı anlatım çerçevesi gibi bileşenlerden oluşur. Profesyonel ve kurumsal imajı daha net aktarabilmek adına, marka değerlerinin hem görsel hem de dilsel olarak iyi anlatılması gerekir. Bu noktada da Pixedi ekibi size profesyonel hizmet sunmaktadır.
Music X
Pixedi dijital

Müzik Klibi

Sanatçıların eserlerini pazarlamak ve daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için klip çekimlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Günümüzde sosyal medyanın kullanımının artması ve sosyal medyadaki video içeriklerin tüketiminin artmasından dolayı sanatçılarımızın bir çoğu ürettiği esere video klip ile destek vermektedirler. Gerek hikayesinin anlatılması gerek ise eğlenme kat sayısının arttırılması için video klip yaptırılmaktadır. Dinleyicinin eserinizi tekrar dinlemesi ve seyretmesi için üretilen içeriğin, çekim kalitesinden daha çok hikayesinin ve seyirciye ne verdiği çok çok önemlidir. Bu noktada da Pixedi ekibi size profesyonel hizmet sunmaktadır.
Features
Pixedi dijital

Reklam Filmi

Pazarlama döngüsü kapsamında şirketinizi dışarıya lanse etmek, tanıtmak ve kitlelere ulaştırmak açısından en önemli iletişim araçlarından biri olarak öne çıkar. Reklam filmleri diğer iletişim araçları düşünüldüğünde en etkili, doğrudan ve hızlı yöntem olarak sınıflandırılır. Fakat yüksek geri dönüş ve hızlı etki gibi avantajlarının yanı sıra ölçümlenebilirlik ve maliyet gibi etkenler açısından bazı zorluklar teşkil eder. Bunlar haricinde kullanılacak olan reklam filmleri, işletmelerin ürün ve hizmetlerini, değerlerini, marka kimliklerini ve organizasyon yapılarını tanıtabilmeleri gibi işlevsel kullanım seçenekleri sağlar. Arkalarında kapsamlı stratejileri ve prodüksiyon süreçlerini barındıran reklam filmi tasarımı, özellikle markalaşmak isteyen işletmeler için olmazsa olmaz bir teknik olarak öne çıkar.

Başlamaya hazır mısın ?

Bize mesaj atarak veya arayarak Pixedi'nin muazzam dünyasına giriş yapabilirsiniz