İletişime geç

  • hello@pixedi.com
  • +90 (535) 595 7534
Etkileyici bir web sitesi geliştirelim

Web Sitesi Sahibi olun

Farklı sektörlerden, farklı firmalar kullanıcılarının, müşterilerini yada çalışanlarını hayatlarını kolaylaştırabilmek için web sitesi ediniyor. Pixedi ekibi olarak web Yazılım Hizmetlerinin tamamını sunuyoruz. Kişisel web sitesi, Bloglar, internet forumları, online e-ticaret mağazalar, multimedya galerileri, arama motoru optimizasyonu, seo (Search Engine Optimization ) hizmeti, google ADS hizmetlerini ve ve daha fazlasını, Küçük – orta ölçekli ve büyük işletmeler için dijital dünyaya sizi taşıyoruz.

SEO hizmetleri

Arama motorları tarafından sitelerinizin üst sıralarda görünmesi için yapılan altyapı çalışmalarıdır. Seo çalışmaları ise tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmelidir.

Responsive websitesi

Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Sitenizi mobilden daha rahat ulaşılabilir hale getirir.

Daha iyi Tasarım

Uzman tasarımcı ekip ile hedef kitlenize özel en iyi tasarımlar.

Daha hızlı altyapı

Kullanıcılara daha fazla hız kazandırmak üzere çalışan profesyonel yazılımcı ekip.

Sürekli destek

Websitesi yayınlandıktan sonra teknik destek ve içerik desteği.
Features
Muhteşem Tasarım

Web Tasarım

Hedef kitlenizin etkilemek ve memnun etmek için web tasarımınızın dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik bir yapıda olması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle son 10 yıl içinde web tasarım hazırtasarımlar dışında görsellik açısından daha güçlü, özgün tasarımlar öne çıkmaktadır. Tabi ki özgün web tasarımlar yaparken arama motorlarındaki sıralamanızı olumsuz etkileyecek unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır. Tasarımcı ekibimiz ile sadece size özel tasarımlar üretmekte , hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak için profesyonel hizmet vermekteyiz.
Music X
Muhteşem Altyapı

Web Yazılım

Web yazılım son kullanıcı tarafından her ne kadar projenin görünen yüzü olmasa da web sitenin kullanımı, oluşturulma amacı vb. açıdan önemli bir unsurdur. Yönetilebilir panelli bir site sayesinde dinamik, yenilikçi bir web site sahibi olabilirsiniz. Bu güncellemeleri yapabilmeniz aynı zamanda arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, SEO vb. açıdan önem arz eden bir durumdur. Pixedi ekibi olarak, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız, kurumunuzun ihtiyaçlarını Google ve diğer arama motorlarına uyumlu olarak karşılamaktadır. Firma bünyemizde gerek Windows gerekse Linux tabanlı yazılım yapan profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz.

Şimdi Web Sitesi
Sahibi Olmak İçin En İyi Zaman

Web alanındaki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istermisiniz?
Tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz ...